wtorek, 8 stycznia 2013

Inwestycja na przyszłośćŹródło:http://polki.pl/uroda_twarz_artykul,10029680.html

Tajemnicą ładnej cery jest jej troskliwa pielęgnacja. Nie odkryłam tutaj nic nowego. Wszyscy o tym wiemy. Przynajmniej te z nas, które kończyły 18 lat, co najmniej dwa razy. Podstawa to demakijaż, tonik i dobry krem a najlepiej dwa pod oczy i na twarz.  Tylko, co zrobić jak po całym dniu ledwo stoimy na nogach. Przeważnie przecieramy twarz chaotycznie płynem micelarnym byle jak, tak samo tonikiem, rozsmarujemy krem i tyle. Obowiązek spełniony. To, że byle jak- jesteśmy rozgrzeszone, przecież jesteśmy zmęczone, nie mamy siły.  Otóż nie. Nic nas nie rozgrzesza z niedbałości o siebie. Dobrze wyglądająca twarz to nasza inwestycja, szczególnie teraz, kiedy wydłużają nam wiek przejścia na emeryturę w nieskończoność. Czy któraś z nas pomyślała, co będzie jak po kilkunastu latach spędzonych w jednej pracy okaże się, że musimy nagle ją zmienić.  Pomyślałyście jak będziecie wyglądały podczas rozmowy kwalifikacyjnej otoczone innymi kobietami nieco starszymi od waszych córek… Musimy mieć nad nimi przewagę. Naszym atutem będzie doświadczenie oraz wygląd, którego te młode powinny nam pozazdrościć. Tak będzie pod warunkiem, że ostro weźmiemy się za siebie. Niech za kilka lat niejedną młodą rywalkę ściśnie z zazdrości jak będzie z nami siedziała i czekała na swoją kolej, na te kilka minut rozmowy, gdzie pierwsze wrażenie to 70% sukcesu.
Źródło: http://w-spodnicy.ofeminin.pl/
Więc do dzieła.  Po powrocie do domu, po chwili wytchnienia i odpoczynku, zabierzmy się do demakijażu. Nie odkładajmy tego na koniec dnia, kiedy zmęczenie zbija nas z nóg. Po dokładnym oczyszczeniu i przetarciu buzi tonikiem kolej na dobry krem regeneracyjny, a nawet przeciwzmarszczkowy .
Moja rada. Bierzemy owe kremy idziemy na kanapę przed telewizorem, siadamy wygodnie i smarujemy. Fundujemy sobie przy okazji masaż relaksacyjny.  Jakie to banalne. Zmiana miejsca naszego wieczornego rytuału z łazienki na wygodna sofę może zaprocentować wypoczętą, zrelaksowana cerą.  Wersja dla kompletnie wyczerpanych to wklepywanie kremu w łóżku. Ważne jest, aby bezpośrednio po tym nie położyć się na boku, aby nie wetrzeć kremu w poduszkę.
Proste? Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawiony przez Ciebie komentarz jest znakiem, że ktoś czyta.
Masz pytanie - pisz, odpowiem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...